Mikuláš pre Charitný dom

mikulas2 - kópia

Milí priatelia,

s radosťou Vám predstavujeme náš prvý projekt s názvom Mikuláš pre Charitný dom. Chceme prekvapiť deti a ako to už s Mikulášom býva, potešiť ich sladkosťou a prekvapiť malým darčekom.


Pomôcť môžete aj Vy:

hľadáme dievčatá, ktoré presvedčivo stvárnia anjelov a snehulienky (nikoho z tých čo ma poznajú neprekvapí, že postava Mikuláša je obsadená, adeptov na čertov je tiež dosť, ale potrebujeme aspoň dve dievčatá, ktoré svojou prítomnosťou skrášlia a zjemnia strašidelnosť mikulášskeho večera),
– na adresu sídla nášho združenia, ktoré nájdete na našom webe, môžete prispieť malou sladkosťou, zachovalou hračkou či čistým detským oblečením, ktoré už nepotrebujete,
nehrá niekto z Vás na píšťalku, gitaru, harmoniku alebo iný malý hudobný nástroj, ktorý by sme zobrali so sebou a pri zvuku ktorého by sme si s deťmi aj trošku zakrepčili?

Všetci tí, ktorí máte záujem podieľať sa s nami na tejto úžasnej akcii kontaktujte ma na t. č.: 0910 310 300 prosím.

Samozrejme budeme vďační aj za každý jeden like, či zdieľanie, chceme aby sa o nás dozvedelo čo najviac ľudí, aby sa tak mohli v prípade záujmu zapojiť do projektov, ktoré pripravujeme do budúcnosti!!! Veď spolu sme “Budúcnosť pre Považskú Bystricu”, nie?!

ČO: Mikuláš pre Charitný dom
KDE: Charitný dom na SNP (pri športovej hale)
KEDY: 5.alebo 6.12.2014 o 18:00 hod. podľa dohody s účastníkmi

Ďakujeme Vám!